Anime

Zde najdete české titulky k našim oblíbeným anime filmům a seriálům ♥. Pod titulními obrázky, které tvoří zároveň i odkaz, najdete odkazy na stažení jednotlivých souborů s titulky. Děláme to jen pro radost. Přejeme vám, aby se vám anime líbila stejně jako nám.
Za každou zpětnou reakci budeme vděčni 😉

Váš tým VačYc gang.


Anime seriál – Appare Ranman!

Vydejte se na velký závod napříč Amerikou.
Seznamte se s Sorano Apparem Sorano, který sní o cestě na Měsíc a tak vymýšlí roztodivné stroje, pro které nemá nikdo v jeho okolí pochopení. Dozor mu poskytuje bývalý samuraj Isshiki Kosame, učitel v dodžo, který ctí staré zákony. Indián Hototo, který hledá vrahy svých rodičů. Jing Xialian je automechanik a ráda by se závodu účastnila, ale jako žena nemůže. A mnohem další.
Komu budete fandit je jen na vás!

 

 

 

 

 


Anime film Promare

Galo Thymos je klasický hasič, který by pro uhašení plamenůa záchranu životů položil ten svůj. Je naivní. Překypuje nadšením.Proti němu stojí bárnišové, lidé, kteří nemají nic lepšího na práci, než zapalovat, hořet a přidělávat hasičům práci. V jejich čele stojí Lio Fotia. Řekla bych mladý, ale myslím, že se nějak před 30 lety “zachladil” v podobě ňufáka!. Ti dva se hledali, až se našli. Galo i přes všechno své přesvědčení musí tomuto naštvanýmu šéfovi žhářů krejt zadek.
Super podívaná od studia Trigger♥

 

 

 

 

 


Anime film Oushitsu Kyoushi Heine

Královský lektor Heine má tentokrát těžký úkol. Kvůli zlepšení diplomatických styků musí dát dohromady čtyři princátka krále Victora s dvojčaty Romanova království. Úkol je to dost těžký, protože dvojčata jsou přece jen tvrdí hoši vedení pevnou rukou cara Romana. Princové musí vymyslet něco, čeho se všichni budou moct účastnit a zábavnou formou to ostatním předvést.

 

 

 

 

 

 


Anime seriál – Akudama Drive

Kdysi dávno vypukla v Japonsku válka, která postavila region Kantou proti regionu Kansai a rozdělila zemi. Kantou drží nadvládu nad regionem Kansai, ale ta se jim začíná vymykat z rukou. Kansaiská policie začala ztrácet kontrolu kvůli zločincům známým jako Akudama. Dnes je veřejná poprava jednoho z nich – obávaného Hrdlořeze. Čtyři z nich, Rváč, Doktorka, Kurýr a Hacker dostanou od neznámého úkol. Zachránit Hrdlořeze a získat tak 100 milionů jenů. Do toho se připlete civil, malá holka, která zachraňuje kočku, která má nakonec docela důležitou roli.
Úžasná kresba, akce a hafo „antihrdinů“.

 

 

 


Anime seriál – No Guns life 2 série

Druhá série začíná přesně ve chvíli, kde skončila první. Džúzó Inui se snaží rozlousknout záhadu nahrávky, kterou získal od Rose. Na scénu přichází Maryin bratr a taky nám bude poodhalena minulost Řešitele.

One thought on “Anime

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *