Anime

Zde najdete české titulky k našim oblíbeným anime filmům a seriálům ♥. Pod titulními obrázky, které tvoří zároveň i odkaz, najdete odkazy na stažení jednotlivých souborů s titulky. Děláme to jen pro radost. Přejeme vám, aby se vám anime líbila stejně jako nám.
Za každou zpětnou reakci budeme vděčni 😉

Váš tým VačYc gang.


Anime seriál – Appare Ranman!

Vydejte se na velký závod napříč Amerikou.
Seznamte se s Sorano Apparem Sorano, který sní o cestě na Měsíc a tak vymýšlí roztodivné stroje, pro které nemá nikdo v jeho okolí pochopení. Dozor mu poskytuje bývalý samuraj Isshiki Kosame, učitel v dodžo, který ctí staré zákony. Indián Hototo, který hledá vrahy svých rodičů. Jing Xialian je automechanik a ráda by se závodu účastnila, ale jako žena nemůže. A mnohem další.
Komu budete fandit je jen na vás!

 

 

 

 

 


Anime film Promare

Galo Thymos je klasický hasič, který by pro uhašení plamenůa záchranu životů položil ten svůj. Je naivní. Překypuje nadšením.Proti němu stojí bárnišové, lidé, kteří nemají nic lepšího na práci, než zapalovat, hořet a přidělávat hasičům práci. V jejich čele stojí Lio Fotia. Řekla bych mladý, ale myslím, že se nějak před 30 lety “zachladil” v podobě ňufáka!. Ti dva se hledali, až se našli. Galo i přes všechno své přesvědčení musí tomuto naštvanýmu šéfovi žhářů krejt zadek.
Super podívaná od studia Trigger♥