Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tenkrát na Západě

Mám ráda westerny. Ani nevím proč. Možná proto, že jsem na nich vyrůstala. Přiznávám se, že jako ostatní mého ročníku, na klamných příbězích německého spisovatele Karla Maye. Tenhle film můžu sledovat pořád dokola. S odstupem času a právě možná kvůli téhle písni, v podání úžasné zpěvačky Věry Špinarové, je spagetti western Tenkrát na Západě, ještě působivější. Jako můj život. Dva muži, koho si vybrat. Jeden vás dokáže zkrotit pouhým pohledem a druhý vám prostě nabízí… I když je to žena, zmítá se mezi láskou dvou mužů, kteří pro ni obětují své životy… Ta nerozhodnost, čemu, komu, dát přednost… je stejné utrpení, jako lněné lano, otočené kolem suché větve a zároveň kolem hrdla mladého harmonikáře…

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Tenkrát na Západě

2 thoughts on “Tenkrát na Západě

 • Profilový obrázek
  27.3.2017 at 20:22
  Permalink

  Nejlepší western, jaký byl kdy natočen a nemalý podíl má na tom úžasná kamera a dechberoucí hudba.
  Věra Špinarová obstála se ctí. Neuvěřitelný hlas, který zahálel, protože pro nikdo nedokázal napsat adekvátní hity. Budiž ji země lehká.

  Reply
 • Profilový obrázek
  30.9.2017 at 14:47
  Permalink

  Takhle jsem se na tento western nikdy nedívala. Spíš mi tam ta ženská děsně štvala, protože mi připadala jako vlastně docela mrcha. ale líbil se mi pár mladých manželů, kteří se vzali ze vzdoru svým rodinám a nakonec zjištovali, že jsou vlastně velmi rozdílní a příliš mladí než aby takový závazek dokázali zvládnout.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *