Kapitolovky

Rozcestník pro jednotlivé kapitolové příběhy a série.


Kde Bůh prosby neposloucháyaoi, western, 18+

Matsuori Eiirochi přijíždí do městečka Apllegreen z jediného důvodu – znovu se střetnout se všemi, jejichž iniciály má vytetované po celém těle.

 

 

 

Osud lodi Effrēnāta Spēsyaoi, dobrodružné

Na motivy příběhu velrybářské lodi Essex.

 

 

 

 

Pouštní drakyaoi,dobrodružné,postapokalyptické

Zem utrpěla těžkou ránu a na vině byli lidé, nikoliv zásah z vesmíru. Závist, bohatství, strach… emoce. Nic takového neexistuje. Dokonalá společnost bez kriminality. Přesto se pár věcí zvrtlo, přesto pár jedinců uniklo krutým zásahům do lidské přirozenosti…

 

 

 

Rozlučka se svobodouyaoi, akční, komedie, 18+

Taxikáři nemají lehký život. Natož když už máte padla, druhý den vás čeká vlastní svatba a do auta vám vleze fešná ženská. A když se z ní vyklube chlap, který je k tomu ještě nájemný vrah, problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

 

 

 

 

 

Sniperyaoi,dobrodružné,postapokalyptické,18+

Zem je zničená a Bordevelgové pustoší dál. Svět rozdělený na Alianci a na divoký svět za „branou“. Jediný, kdo se dokáže postavit všem, jak lidem z Aliance, kde ho věznili, tak i Bordevelgům. Se svou zbraní, přezdívaný Rudý Baron. V sutinách se setkává s nepřátelským sniperem, který uznává jen tu svou pravdu, která je mu od narození vštěpována. Ale možná mu celou dobu lhali a je na čase poznat i druhou “stranu mince.”

 

 

Smrt náleží Bohu a tvůj život zase mně! – yaoi, 18+, mafie

Harada Hideki je mladý nezaměstnaný muž a shání si práci kde se dá. Ne vždy je mu po chuti. Jednoho dne se stane svědkem nehody a zachrání dotyčnému život.

 

 

 

 

 

Touha zrozená uprostřed pouštěyaoi, válečné

Bitevní pole, kolem jen písek, bolest a smrt. Ti dva zkřížili meče a místo toho, aby zabili svého nepřítele, zamilovali se.

 

 

 

Zjevuje se po setměníhentai

Krátké příběhy mladé číšnice, kterou navštěvuje záhadný muž a buďte si jisti, že knihy spolu po večerech nečtou.

 

 

 

 

 

Zkus ten den vrátityaoi, tajemné, 18+

John Barkley je jeden z nejlepších chicagských novinářů. Umí ze špíny pouhými slovy vytvořit dokonalé bahno. Nic ho nedokáže zastavit. Pro své informace je ochoten udělat cokoliv. Většinou se nemusí vůbec snažit. Oplývá tím zvláštním charismatem, kdy mu všichni všechno dobrovolně řeknou a nabídnou mu to nejcenější, co mají. Důvěru. Lůno. Zadek. O něm samém vlastně nikdo nic neví. Jeden den, jedna noc, mu změní život. Otřepané klišé většina příběhů. Určitě se každý z nás – z vás – setkal s myšlenkou – vrátit čas.

 

 

Jen stíny školních lavic  yaoi, 18+

 

Co je člověk ochoten udělat pro svůj dobrý prospěch? Jak se vyrovnává s šikanou? Jak silný či slabý je rodič, který by rád svému dítěti pomohl?